Commerce ML Migrations (8.x-1.37) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Categories
eu: Kategoriak

en: Last
eu: Azkena

en: Messages
eu: Mezuak

en: Taxonomy Terms
eu: Taxonomia terminoak

en: Unpublish
eu: Desargitaratu
