Commerce ML Migrations (8.x-1.37) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Error Message
lt: Klaidos žinutė

en: Total
lt: Iš viso

en: Last
lt: Paskutinis

en: Messages
lt: Žinutės

en: Products
lt: Prekės

en: Unpublish
lt: Nepaskelbta

en: The type of hierarchy allowed within the vocabulary. (0 = disabled, 1 = single, 2 = multiple)
lt: Žodyne leidžiamas hierarchijos tipas. (0 = išjungta, 1 = vienas lygis, 2 = keli lygiai)

en: The weight of the vocabulary in relation to other vocabularies.
lt: Žodyno svoris kitų žodynų atžvilgiu.

en: Stores
lt: Parduotuvės

en: The vocabulary ID.
lt: Žodyno ID.

en: The name of the vocabulary.
lt: Žodyno pavadinimas.

en: The description of the vocabulary.
lt: Žodyno aprašymas.

en: Module responsible for the vocabulary.
lt: Modulis, atsakingas už žodyną.

en: Unique machine name of the vocabulary.
lt: Unikalus žodyno mašininis pavadinimas.
