Commerce ML Migrations (8.x-1.4) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Categories
hi: वर्ग

en: Error Message
hi: त्रुटि संदेश

en: Total
hi: कुल

en: Last
hi: अंतिम

en: Messages
hi: संदेश

en: Unpublish
hi: अप्रकाशित करें

en: Mapping
hi: मानचित्रण
