Commerce ML Migrations (8.x-1.6) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Categories
cs: Kategorie

en: Total
cs: Celkem

en: Last
cs: Poslední

en: Messages
cs: Zprávy

en: Products
cs: Produkty

en: Taxonomy Terms
cs: Termíny taxonomie

en: Unpublish
cs: Skrýt

en: Mapping
cs: Mapování

en: Migration
cs: Migrace

en: The type of hierarchy allowed within the vocabulary. (0 = disabled, 1 = single, 2 = multiple)
cs: Typ hierarchie, která je ve slovníku povolená. (0 = nepovolená, 1 = jedinečná, 2 = vícenásobná)

en: The weight of the vocabulary in relation to other vocabularies.
cs: Váha slovníky ve vztahu k ostatním slovníkům.
