Commerce ML Migrations (8.x-1.7) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Categories
kn: ವರ್ಗಗಳು

en: Total
kn: ಒಟ್ಟಾರೆ

en: Last
kn: ಕೊನೆಯ

en: Messages
kn: ಸಂದೇಶಗಳು

en: Timeout
kn: ಕಾಲಾವಕಾಶ ಮುಗಿದಿದೆ

en: Migration
kn: ರವಾನಿಸಲಾಗುತ್ತಿದೆ
