Commerce ML Migrations (8.x-1.7) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Categories
sv: Kategorier

en: Error Message
sv: Felmeddelande

en: Total
sv: Totalt

en: Last
sv: Sista

en: Messages
sv: Meddelanden

en: Products
sv: Varor

en: Taxonomy Terms
sv: Taxonomitermer

en: Unpublish
sv: Avpublicera

en: Mapping
sv: Mappning

en: Migration
sv: Migrering

en: The type of hierarchy allowed within the vocabulary. (0 = disabled, 1 = single, 2 = multiple)
sv: Den typ av hierarki som är tillåten inom vokabulären. (0 = inaktiverad, 1 = singel, 2 = flera)

en: The weight of the vocabulary in relation to other vocabularies.
sv: Vikten av vokabulären i förhållande till andra vokabulärer.

en: The name of the vocabulary.
sv: Vokabulärets namn.

en: The description of the vocabulary.
sv: Vokabulärets beskrivning.
