Commerce ML Migrations (8.x-1.8) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Categories
pl: Kategorie

en: Error Message
pl: Komunikat błędu

en: Total
pl: Razem

en: Imported
pl: Zaimportowano

en: Last
pl: Ostatni

en: Messages
pl: Wiadomości

en: Products
pl: Produkty

en: Timeout
pl: Czas oczekiwania

en: Taxonomy Terms
pl: Terminy taksonomii

en: Unpublish
pl: Wstrzymaj publikację

en: Mapping
pl: Mapowanie

en: Migration
pl: Migracja

en: The type of hierarchy allowed within the vocabulary. (0 = disabled, 1 = single, 2 = multiple)
pl: Rodzaj dozwolonej hierarchii wewnątrz słownika (0 = brak, 1 = pojedyncza, 2 = wielokrotna).

en: The weight of the vocabulary in relation to other vocabularies.
pl: Waga słownika w stosunku do innych słowników.

en: The vocabulary ID.
pl: ID słownika.

en: The name of the vocabulary.
pl: Nazwa słownika.

en: The description of the vocabulary.
pl: Opis słownika.

en: Module responsible for the vocabulary.
pl: Moduł odpowiedzialny za słownik.

en: Unique machine name of the vocabulary.
pl: Unikalny identyfikator systemowy słownika.
