Commerce ML Migrations (8.x-1.8) - en to rm translation catalogue (6 entries)

en: Status
rm: situaziun giuridica

en: Messages
rm: annunzias

en: Unpublish
rm: ediziun reducir

en: Mapping
rm: classificaziun

en: Migration
rm: migraziun

en: The vocabulary ID.
rm: lezza
