Commerce ML Migrations (8.x-1.8) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Categories
te: వర్గాలు

en: Error Message
te: దోష సమాచారం

en: Total
te: మొత్తం

en: Messages
te: సందేశాలు
