Commerce ML Migrations (8.x-1.9) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Status
is: Staða

en: Categories
is: Flokkar

en: Error Message
is: Villuskilaboð

en: Total
is: Samtals

en: Last
is: Síðasta

en: Products
is: Vörur
