Commerce ML Migrations (8.x-1.9) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Categories
oc: Categorias

en: Last
oc: Darrièr

en: Messages
oc: Messatges

en: Timeout
oc: Temps limit

en: Unpublish
oc: Despublicar
