Commerce ML Starter (8.x-1.17) - en to fa translation catalogue (32 entries)

en: Value
fa: مقدار

en: Description
fa: شرح

en: Categories
fa: دسته‌ها

en: all
fa: همه

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Link
fa: پیوند

en: Image
fa: تصویر

en: Parent
fa: والد

en: Catalog
fa: کاتالوگ

en: Teaser
fa: خلاصه

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: All
fa: همه

en: Block
fa: بلوک

en: Page
fa: صفحه

en: Logo
fa: آرم

en: Filter
fa: فیلتر

en: Gallery
fa: گالری

en: Desc
fa: نزولی

en: Stock
fa: موجودی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: options
fa: گزینه‌ها

en: Product
fa: محصول

en: Products
fa: محصولات

en: Apply
fa: تایید

en: Attached files
fa: فایل‌های پیوست

en: Offset
fa: جابجایی

en: Embed
fa: جایگذاری

en: Parameter
fa: پارامتر

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
