Commerce ML Starter (8.x-1.29) - en to nl translation catalogue (40 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: Description
nl: Beschrijving

en: Categories
nl: Categorieën

en: all
nl: alle

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Image
nl: Afbeelding

en: Parent
nl: Bovenliggend

en: Depth
nl: Diepte

en: Catalog
nl: Catalogus

en: Options
nl: Opties

en: All
nl: Alle

en: Block
nl: Blok

en: Page
nl: Pagina

en: Gallery
nl: Album

en: Desc
nl: Aflopend

en: Stock
nl: Voorraad

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Short description
nl: Korte beschrijving

en: options
nl: opties

en: Products
nl: Producten

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Apply
nl: Toepassen

en: Brand
nl: Merk

en: Attached files
nl: Bijgevoegde bestanden

en: No name
nl: Geen naam

en: Embed
nl: Inbedden

en: Recommend
nl: Aanbevelen

en: Is one of
nl: Is een van

en: The depth will match nodes tagged with terms in the hierarchy. For example, if you have the term "fruit" and a child term "apple", with a depth of 1 (or higher) then filtering for the term "fruit" will get nodes that are tagged with "apple" as well as "fruit". If negative, the reverse is true; searching for "apple" will also pick up nodes tagged with "fruit" if depth is -1 (or lower).
nl: De diepte paart de nodes die gemarkeerd zijn met termen in de hiërarchie. Bijvoorbeeld, als u een term 'fruit' hebt en een onderliggende term 'appel', met een diepte van 1 (of hoger), dan zal een filtering op de term 'fruit' nodes ophalen die gemarkeerd zijn met 'appel' en 'fruit'. Wanneer het negatief is, is het omgekeerde waar; zoeken op 'appels' zal ook nodes ophalen gemarkeerd met 'fruit' als de diepte -1 is (of lager).

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Allow multiple values
nl: Meerdere waarden toelaten

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Reference field
nl: Referentieveld

en: Asc
nl: Oplopend

en: If selected, users can enter multiple values in the form of 1+2+3. Due to the number of JOINs it would require, AND will be treated as OR with this filter.
nl: Als dit geselecteerd is, kunnen gebruikers meerdere waarden invullen in de vorm van 1+2+3. In verband met het aantal JOIN's dat vereist zou zijn, wordt AND in combinatie met dit filter behandeld als OR.

en: Paragraphs
nl: Paragrafen

en: Taxonomy term ID
nl: Taxonomieterm-ID
