Commerce ML Starter (8.x-1.30) - en to hr translation catalogue (24 entries)

en: Value
hr: Vrijednost

en: Description
hr: Opis

en: Categories
hr: Kategorije

en: Reset
hr: Poništi

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: Parent
hr: Nadređen

en: Depth
hr: Dubina

en: Teaser
hr: Mamac

en: Options
hr: Opcije

en: All
hr: Svi

en: Block
hr: Blok

en: Page
hr: Stranica

en: Filter
hr: Pročisti

en: Desc
hr: Silazno

en: Stock
hr: Zaliha

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Parameters
hr: Parametri

en: options
hr: opcije

en: Product
hr: Proizvod

en: Products
hr: Proizvodi

en: Apply
hr: Primjeni

en: Attached files
hr: Priložene datoteke

en: Asc
hr: Uzlazno
