Commerce ML Starter (8.x-1.40) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Value
am: እሴት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Advanced options
am: የላቁ አማራጮች

en: Parent
am: ወላጅ

en: Block
am: ጥምር

en: Page
am: ገጽ

en: Logo
am: አርማ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Sort by
am: ደርድር
