Commerce ML Starter (8.x-1.41) - en to te translation catalogue (18 entries)

en: Value
te: విలువ

en: Description
te: వివరణ

en: Categories
te: వర్గాలు

en: all
te: అన్నీ

en: Advanced options
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: Link
te: లింకు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Depth
te: లోతు

en: Options
te: ఎంపికలు

en: All
te: అన్నీ

en: Page
te: పేజీ

en: Logo
te: చిహ్నం

en: Filter
te: వడపోయి

en: Parameters
te: పరామితులు

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
