Commerce ML Starter (8.x-1.42) - en to bo translation catalogue (30 entries)

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Categories
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: all
bo: ཡོད་ཚད

en: Advanced options
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Parent
bo: རིམ་པ་གོང་མ

en: Depth
bo: གཏིང་ཚད

en: Teaser
bo: གནད་བསྡུས

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: All
bo: ཡོངས

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Logo
bo: ཁ་རྟགས

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Attached files
bo: ཟུར་སྣོན་བྱས་པའི་ཡིག་ཆ

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: No name
bo: མིང་མེད

en: Is one of
bo: དེ་ལས་ཡ་གྱལ་ཞིག་ཡིན་པ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Allow multiple values
bo: ཐོབ་གྲངས་མང་པོ་སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན

en: If selected, users can enter multiple values in the form of 1+2+3. Due to the number of JOINs it would require, AND will be treated as OR with this filter.
bo: གལ་སྲིད་བདམས་ཚེ། སྤྱོད་མཁན་གྱིས་རྣམ་པ་འདིའི་ནང་དུ་1+2+3༼OR ལ་༽ ཡང་ན་༼AND ལ༽1,2,3 ཐོབ་གྲངས་དུ་མ་འཇུག་ཆོག JOIN སྦྲེལ་མཚམས་ཀྱི་གྲངས་ཚད་ཞིག་དགོས་མཁོ་ཡོད་པའི་རྐྱེན་གྱིས་ཚགས་རྒྱག་བྱེད་འདིས་AND་དག་OR་ཇི་བཞིན་ལག་བསྟར་བྱེད་ངེས།
