Commerce ML Starter (8.x-1.42) - en to eo translation catalogue (18 entries)

en: Value
eo: Valoro

en: Description
eo: Priskribo

en: Categories
eo: Kategorioj

en: Advanced options
eo: Spertulaj opcioj

en: Reset
eo: Restarigu

en: Link
eo: Ligilo

en: Image
eo: Bildo

en: Parent
eo: Patro

en: All
eo: Ĉiuj

en: Block
eo: Bloko

en: Page
eo: Paĝo

en: Logo
eo: Emblemo

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
