Commerce ML Starter (8.x-1.44) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Value
ast: Valor

en: Description
ast: Descripción

en: Categories
ast: Categoríes

en: Advanced options
ast: Opciones avanzaes

en: Reset
ast: Reafitar

en: Link
ast: Enllaz

en: Image
ast: Imaxe

en: Parent
ast: Padre

en: Options
ast: Opciones

en: All
ast: Too

en: Block
ast: Bloque

en: Page
ast: Páxina

en: Filter
ast: Filtru
