Commerce ML Starter (8.x-1.45) - en to cs translation catalogue (34 entries)

en: Value
cs: Hodnota

en: Description
cs: Popis

en: Categories
cs: Kategorie

en: all
cs: vše

en: Advanced options
cs: Pokročilé volby

en: Link
cs: Odkaz

en: Image
cs: Obrázek

en: Parent
cs: Nadřazený

en: Depth
cs: Hloubka

en: Catalog
cs: Katalog

en: Teaser
cs: Úvodník

en: Options
cs: Možnosti

en: All
cs: Vše

en: Block
cs: Blok

en: Page
cs: Stránka

en: Filter
cs: Filtr

en: Desc
cs: Sestupně

en: Stock
cs: Sklad

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: options
cs: možnosti

en: Product
cs: Produkt

en: Apply
cs: Použít

en: Attached files
cs: Přiložené soubory

en: Offset
cs: Posun

en: No name
cs: Beze jména

en: Parameter
cs: Parametr

en: Is one of
cs: Jeden z

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Allow multiple values
cs: Povolit více hodnot

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
