Commerce ML Starter (8.x-1.45) - en to is translation catalogue (26 entries)

en: Value
is: Gildi

en: Description
is: Lýsing

en: Categories
is: Flokkar

en: all
is: allt

en: Advanced options
is: Ítarlegri möguleikar

en: Reset
is: Endursetja

en: Link
is: Hlekkur

en: Image
is: Mynd

en: Parent
is: Foreldri

en: Depth
is: Dýpt

en: Teaser
is: Úrdráttur

en: Options
is: Möguleikar

en: All
is: Allt

en: Block
is: Blokk

en: Page
is: Síða

en: Logo
is: Táknmynd

en: Filter
is: Sía

en: Stock
is: Lagerstaða

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Product
is: Vara

en: Apply
is: Virkja

en: Attached files
is: Viðhengdar skrár

en: No name
is: Ekkert nafn

en: Is one of
is: Er eitt af

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
