Commerce ML Starter (8.x-1.46) - en to lt translation catalogue (29 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: Description
lt: Aprašymas

en: Categories
lt: Kategorijos

en: all
lt: visi

en: Advanced options
lt: Daugiau nuostatų

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Depth
lt: Gylis

en: Catalog
lt: Katalogas

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Options
lt: Nustatymai

en: All
lt: Visi

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Logo
lt: Logotipas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Stock
lt: Atsargos

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Parameters
lt: Parametrai

en: options
lt: pasirinkimai

en: Product
lt: Prekė

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Attached files
lt: Prisegti failai

en: Is one of
lt: Yra vienas iš

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »
