Commerce ML Starter (8.x-1.46) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: Value
mn: Утга

en: Description
mn: Тайлбар

en: Categories
mn: Ангиллууд

en: Advanced options
mn: Дэлгэрэнгүй сонголтууд

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Parent
mn: Эх

en: Options
mn: Сонголтууд

en: All
mn: Бүгд

en: Block
mn: Хавтан

en: Page
mn: Хуудас

en: Logo
mn: Лого

en: Filter
mn: Шүүлтүүр
