Commerce ML Starter (8.x-1.46) - en to nn translation catalogue (16 entries)

en: Description
nn: Beskriving

en: Categories
nn: Kategoriar

en: Advanced options
nn: Avanserte innstillingar

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Link
nn: Lenke

en: Image
nn: Bilete

en: Parent
nn: Opp eit nivå

en: Catalog
nn: Katalog

en: All
nn: Alle

en: Block
nn: Blokk

en: Page
nn: Nettside

en: Filter
nn: Filtrer

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Product
nn: Vare

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
