Commerce ML Starter (8.x-1.50) - en to et translation catalogue (36 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: Description
et: Kirjeldus

en: Categories
et: Kategooriad

en: all
et: kõik

en: Reset
et: Tühista

en: Image
et: Pilt

en: Parent
et: Vanem

en: Depth
et: Sügavus

en: Catalog
et: Kataloog

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: Options
et: Valikud

en: All
et: Kõik

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: Filter
et: Filtreeri

en: Gallery
et: Galerii

en: Desc
et: Kahanev

en: Stock
et: Ladu

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Parameters
et: Parameetrid

en: options
et: omadused

en: Product
et: Toode

en: Apply
et: Rakenda

en: Attached files
et: Kaasapandud failid

en: Offset
et: Nihe

en: No name
et: Ilma nimeta

en: Parameter
et: Parameeter

en: Is one of
et: On üks järgnevaist

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Allow multiple values
et: Luba mitut väärtust

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Taxonomy term ID
et: Klassifikatsioonitermi ID
