Commerce ML Starter (8.x-1.50) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Description
gu: વર્ણન

en: Categories
gu: શ્રેણીઓ

en: Link
gu: કડી

en: Parent
gu: પિતૃ

en: Depth
gu: ઊંડાઈ

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Logo
gu: ્ચિન્હ

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Apply
gu: લાગુ કરો
