Commerce ML Starter (8.x-1.51) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Categories
dz: དབྱེ་རིམ་ཚུ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Parent
dz: རྩ་ལག།

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Logo
dz: ལས་རྟགས།

en: Filter
dz: ཚགས་མ།
