Commerce ML Starter (8.x-1.53) - en to ar translation catalogue (26 entries)

en: Value
ar: القيمة

en: Description
ar: الوصف

en: Categories
ar: التصنيفات

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Link
ar: رابط

en: Image
ar: الصورة

en: Parent
ar: الأب

en: Depth
ar: العمق

en: Teaser
ar: موجز

en: Options
ar: الخيارات

en: All
ar: الكل

en: Block
ar: الصندوق

en: Page
ar: الصفحة

en: Logo
ar: الشعار

en: Filter
ar: انتقاء

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Product
ar: المنتج

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: No name
ar: لا يوجد اسم

en: Parameter
ar: معامل

en: - All -
ar: - الكل -

en: Allow multiple values
ar: السماح بتعدد القيم

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
