Commerce ML Starter (8.x-1.53) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Description
se: Čilgehus

en: Image
se: Govva

en: Teaser
se: Ingreassa

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre
