Commerce ML Starter (8.x-1.54) - en to el translation catalogue (31 entries)

en: Value
el: Αξία

en: Description
el: Περιγραφή

en: Categories
el: Κατηγορίες

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Image
el: Εικόνα

en: Parent
el: Γονέας

en: Depth
el: Βάθος

en: Catalog
el: Κατάλογος

en: Teaser
el: Περικομμένη μορφή

en: Options
el: Επιλογές

en: All
el: Όλες

en: Block
el: Μπλοκ

en: Page
el: Σελίδα

en: Logo
el: Λογότυπο

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Gallery
el: Γκαλερί

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: options
el: επιλογές

en: Product
el: Προϊόν

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: No name
el: Χωρίς όνομα

en: Is one of
el: Είναι ένα από

en: mobile
el: Κινητό

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: wide
el: πλατύ

en: Asc
el: Αύξ

en: narrow
el: στενό
