Commerce ML Starter (8.x-1.54) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Value
km: តម្លៃ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Categories
km: ប្រភេទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Link
km: តំណ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Parent
km: មេ

en: Teaser
km: ចំណោទ​បញ្ហា

en: Options
km: ជម្រើស

en: All
km: ទាំងអស់

en: Block
km: ប្លុក

en: Page
km: ទំព័រ

en: Logo
km: រូប​សញ្ញា

en: Filter
km: តម្រង
