Commerce ML Starter (8.x-1.55) - en to lv translation catalogue (30 entries)

en: Value
lv: Vērtība

en: Description
lv: Apraksts

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Parent
lv: Vecāks

en: Depth
lv: Dziļums

en: Catalog
lv: Katalogs

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: Options
lv: Iespējas

en: All
lv: Visi

en: Block
lv: Bloks

en: Page
lv: Lapa

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Gallery
lv: Galerija

en: Desc
lv: Dilst.

en: Stock
lv: Krājumi

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: options
lv: opcijas

en: Product
lv: Prece

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: No name
lv: Bez nosaukuma

en: Parameter
lv: Parametrs

en: Is one of
lv: Ir viens no

en: mobile
lv: mobilā

en: The depth will match nodes tagged with terms in the hierarchy. For example, if you have the term "fruit" and a child term "apple", with a depth of 1 (or higher) then filtering for the term "fruit" will get nodes that are tagged with "apple" as well as "fruit". If negative, the reverse is true; searching for "apple" will also pick up nodes tagged with "fruit" if depth is -1 (or lower).
lv: Dziļums atlasīs mezglus, kas ir atzīmēti ar terminiem hierarhijā. Piemēram, ja jums ir termins "auglis" un pakārtots termins "ābols", kura dziļums ir 1 (vai lielāks), tad, filtrējot pēc termina "auglis", tiks iegūti mezgli, kas ir atzīmēti gan ar "ābols", gan arī "auglis". Ja tas ir negatīvs, tad būs apgriezti; meklējot "ābols", tiks parādīti arī mezgli, kas marķēti ar "auglis", ja dziļums ir -1 (vai mazāks).

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
