Commerce ML Starter (8.x-1.58) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Value
th: ค่า

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Categories
th: หมวดหมู่

en: Link
th: ลิงค์

en: Catalog
th: แคตตาล็อก

en: Options
th: ตัวเลือก

en: All
th: ทั้งหมด

en: Logo
th: โลโก้

en: Brand
th: ตราสินค้า

en: Is one of
th: เป็นหนึ่งใน

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »

en: Taxonomy term ID
th: ข้อมูลมีการจัดการหมวดหมู่โดยID
