Commerce ML Starter (8.x-1.58) - en to ur translation catalogue (17 entries)

en: Value
ur: قیمت

en: Description
ur: وضاحت

en: Categories
ur: زمرہ جات

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Link
ur: ربط

en: Image
ur: تصویر

en: Parent
ur: پیرنٹ

en: Depth
ur: گہرائی

en: Default
ur: طے شدہ

en: Block
ur: بلاک

en: Page
ur: صفحہ

en: Logo
ur: لوگو

en: Filter
ur: فلٹر

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
