Commerce ML Starter (8.x-1.61) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Value
kk: Мән

en: Description
kk: Сипаттама

en: Categories
kk: Категория

en: Reset
kk: Ысыру

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Parent
kk: Ата-ана

en: Default
kk: Стандартты

en: All
kk: Барлық

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: Filter
kk: Фильтрле
