Commerce ML Starter (8.x-1.61) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Categories
my: အမျိုးအစားများ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Teaser
my: နမူနာဖော်ပြချက်

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: - All -
my: - အားလုံး -
