Commerce ML Starter (8.x-1.61) - en to ug translation catalogue (17 entries)

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Description
ug: بايانى

en: Categories
ug: كاتېگورىيىلەر

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Options
ug: تاللاشلار

en: All
ug: ھەممە

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: options
ug: تاللاش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Attached files
ug: قوشۇمچە ھۆججەت

en: - All -
ug: ھەممىسى
