Commerce ML Starter (8.x-1.65) - en to ht translation catalogue (11 entries)

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Image
ht: Imaj

en: Default
ht: Pa defo

en: All
ht: Tout

en: Block
ht: Blòk

en: Page
ht: Paj

en: Filter
ht: Filtre

en: Desc
ht: Des

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
