Commerce ML Starter (8.x-1.66) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Categories
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: All
pa: ਸਭ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ
