Commerce ML Starter (8.x-1.7) - en to ka translation catalogue (16 entries)

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Description
ka: აღწერა

en: Categories
ka: კატეგორიები

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Parent
ka: მშობელი

en: Options
ka: პარამეტრები

en: All
ka: ყველა

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: Logo
ka: ლოგო

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Desc
ka: აღწერა

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: - All -
ka: - ყველა -
