Commerce ML Starter (8.x-1.7) - en to kn translation catalogue (16 entries)

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Categories
kn: ವರ್ಗಗಳು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Parent
kn: ಮೂಲ

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Logo
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: options
kn: ಆಯ್ಕೆಗಳು

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Parameter
kn: ನಿಯತಾಂಕ
