Commerce ML Starter (8.x-1.70) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Description
bn: বিবরণ

en: Categories
bn: বিভাগসমূহ

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Image
bn: ছবি

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Teaser
bn: সার-সংক্ষেপ

en: All
bn: সমস্ত

en: Block
bn: ব্লক

en: Filter
bn: ফিল্টার
