Commerce ML Starter (8.x-1.74) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Value
hy: Արժեք

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Categories
hy: Կատեգորիաներ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Parent
hy: Ծնող

en: Depth
hy: Խորություն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
