Commerce ML Starter (8.x-1.74) - en to ps translation catalogue (16 entries)

en: Value
ps: بيه

en: Description
ps: سپړنه

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور

en: Parent
ps: پلرين

en: Default
ps: تلواله

en: All
ps: ټول

en: Block
ps: غونډ

en: Page
ps: پاڼه

en: Filter
ps: چاڼ

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: No name
ps: نوم نشته

en: Embed
ps: نصبول

en: mobile
ps: موبایل

en: - All -
ps: - ټول -

en: narrow
ps: نری
