Commerce ML Starter (8.x-1.75) - en to hi translation catalogue (23 entries)

en: Value
hi: मान

en: Description
hi: उल्लेख

en: Categories
hi: वर्ग

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Link
hi: कड़ी

en: Image
hi: चित्र

en: Parent
hi: मूल जनक

en: Depth
hi: गहराई

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Teaser
hi: टीज़र

en: Options
hi: विकल्प

en: All
hi: सभी

en: Block
hi: ब्लॉक

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Filter
hi: फिल्टर

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Is one of
hi: में से एक है

en: mobile
hi: चलनशील

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-

en: « First
hi: « पहला

en: Last »
hi: आखरी »
