Commerce ML Starter (8.x-1.77) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Description
os: Афыст

en: Categories
os: Категоритæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: Image
os: Сурæт

en: Parent
os: Ныййарæг

en: Default
os: Æнæивд
