Commerce ML Starter (8.x-1.78) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: Value
be: Значэнне

en: Description
be: Апісанне

en: Categories
be: Катэгорыі

en: Reset
be: Скінуць

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: Parent
be: Бацькоўскі аб'ект

en: Depth
be: Глыбіня

en: Default
be: Прадвызначана

en: Catalog
be: Каталог

en: Teaser
be: Цвялілка

en: Options
be: Налады

en: All
be: Усе

en: Block
be: Блок

en: Page
be: Старонка

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Taxonomy term ID
be: Ідэнтыфікатар тэрміну таксаноміі
