Commerce ML Starter (8.x-1.78) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Value
ne: मान

en: Description
ne: विवरण

en: Categories
ne: कोटिहरु

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Link
ne: लिङ्क

en: Parent
ne: मूल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: All
ne: सबै

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: mobile
ne: मोबाइल

en: wide
ne: चौडा

en: « First
ne: « पहिलो

en: narrow
ne: साँघुरो
