Commerce ML Starter (8.x-1.80) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Value
sr: Вредност

en: Description
sr: Опис

en: Categories
sr: Категорије

en: Parent
sr: Надређен

en: Default
sr: Подразумевано

en: Block
sr: Блок

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Sort by
sr: Сортирај по
