Commerce ML Starter (8.x-1.81) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Value
ku: نرخ

en: Description
ku: دەربارە

en: Categories
ku: هاوپۆلەکان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Link
ku: بەستەر

en: Image
ku: وێنە

en: Parent
ku: باوان

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: All
ku: هەموو

en: Block
ku: بلۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: Filter
ku: پاڵێو
